Wieczór kubański "Cuba Libre" z Jose Torresem
Bydgoszcz, OPERA NOVA, Focha 5
  • Bilety w cenie 99.00 zł
  • Wybrane miejsca
  • Miejsca zajęte
  • Miejsca niedostępne
Wieczór kubański
UWAGA!! zmiana miejsca oraz daty koncertu

Pragniemy poinformować, że w związku z pożarem w budynku Fabryki Lloyda, koncert "Wieczór kubański "Cuba Libre" z Jose Torresem" zostaje przeniesiony na 20 kwietnia do Opery Nova (ul. Marszałka Focha 5, Bydgoszcz) - godzina wydarzenia nie ulega zmianie. Wszystkie bilety oraz rezerwacje zachowują ważność.

UWAGA!! zmiana miejsca oraz daty koncertu

Wieczór kubański "Cuba Libre" z Jose Torresem!
Po raz trzeci zapraszamy na kubański wieczór pod znakiem "Cuba Libre", to będzie noc pełna słońca, radości i beztroski.
Już 15 marca na scenie Lloyda wystąpi dla Państwa ponownie Jose Torres z zespołem Havana Dreams NA ŻYWO!!

Otwarcie: 18:00
Muzyka na żywo: 20:00
Impreza taneczna w kubańskich rytmach: 22:30
Zakończenie: 1:00

Bilety -->

I Pula - 79 zł
II Pula - 89 zł
III Pula - 99 zł

Artysta pochodzący z Kuby, wirtuoz instrumentów perkusyjnych od wielu lat zamieszkały na stałe w Polsce. Założyciel pierwszej w Polsce orkiestry salsowej "Jose Torres y Salsa Tropical". Występując od ponad 30 lat na polskiej scenie muzycznej współpracował z wieloma gwiazdami estrady. Koncerty w wykonaniu Jose Torres to podróż do ciepłych krajów, do ulic Hawany, gdzie słońce oraz zapach kawy i cygar nie zostawia cienia wątpliwości, że jesteśmy w krainie radośniej muzyki, ciepła i beztroski.
Havana Dreams to zespół pod dyrekcją znanego muzyka pochodzenia kubańskiego Jose Torres.
W repertuarze zespołu możemy usłyszeć kwintesencję kubańskiej muzyki tradycjonalnej, znane utwory w stylu Buena Vista Social Club oraz kompozycje własne. Artyści prezentuje również współczesne gatunki kubańskie jak Timba, mająca szczególne znaczenie w teraźniejszej kulturze. Koncerty w wykonaniu Jose Torres & Havana Dreams to podróż do ciepłych krajów, do ulic Hawany, gdzie słońce oraz zapach kawy i cygar nie zostawia cienia wątpliwości, że jesteśmy w krainie radośniej muzyki, ciepła i beztroski.

*Istnieje możliwość bezpłatnej rezerwacji stolika po wcześniejszym wykupieniu jednego z naszych autorskich pakietów* kontakt: 797 910 048 / media@fabrykalloyda.pl
Koszyk