Warsztaty umiejętności networkingowych
Bydgoszcz, Mediart, Świecka 8
  • Bilety w cenie 79.95 zł
  • Wybrane miejsca
  • Miejsca zajęte
  • Miejsca niedostępne
Warsztaty umiejętności networkingowych
Grupa Mediart (Mediart.pl ) ma zaszczyt zaprosić na wieczorne warsztaty umiejętności networkingowych, które odbędą się 21 czerwca od godziny 18:00 w siedzibie Mediart, przy ul. Świeckiej 8 (1 piętro) w Bydgoszczy. Dla gości duży parking.

Czego możesz się spodziewać?

Moderowanego networkingu, dzięki któremu poznasz przynajmniej kilkadzieścia osób ze świata biznesu.

Wartościowej wiedzy i nowych umiejętności, które pozyskasz w trakcie 120 minutowych praktycznych warsztatów networkingowych, które poprowadzi Artur Sójka - trener, networker, mówca, autor książki ?Eventworking?. Nauczymy Ciebie jak korzystać ze spotkań biznesowych, kiedy wręczyć wizytówkę, jak dołączyć do kręgu dyskusyjnego, jak z niego odejść ;), jakie są zasady takich spotkań, a czego wręcz nie wolno robić. Skuteczna wiedza jak jak z przerwy kawowej na networking zrobić skuteczny "start" na pozyskanie wartościowego kontaktu.

Jeśli więc również dla Ciebie networking jest ważnym i przydatnym narzędziem w biznesie. Chciałbyś poznać jego praktyków i zdobyć wartościową lekturę biznesową, dołącz do wydarzenia.

Ponadto każdy uczestnik warsztatów otrzyma książkę ?Eventworking?, która wyjaśnia jak efektywnie korzystać z potencjału konferencji, targów i innych wydarzeń biznesowych.

Agenda:
18:00 - rozpoczęcie spotkania, przywitanie gości, kawa
18:30 - warsztaty oraz networking moderowany (weź około 40 wizytówek)
20:30 - luźne rozmowy

Zasady:
- podczas spotkania obowiązuje Business casual !

Poza warsztatami celem spotkania jest wymieszanie kilku środowisk biznesowych w Bydgoszczy, a osobom nie zrzeszającym się w żadnych organizacjach pokazanie wartości płynących z networkingu.

Podana cena biletu (65 zł + VAT) - strona Bileterka.com wystawi Tobie fakturę (23%VAT) na wskazane przy zakupie dane (Osoba lub Firma).
Koszyk