Rewia Burleski by Madame de Minou
Bydgoszcz, Fabryka Lloyda, Fordońska 156
  • Bilety w cenie 169.00 zł
  • Bilety w cenie 139.00 zł
  • Bilety w cenie 99.00 zł
  • Wybrane miejsca
  • Miejsca zajęte
  • Miejsca niedostępne
Rewia Burleski by Madame de Minou
Burleska w Fabryce Lloyda po raz dziewiąty!

Gotowi na solidną dawkę brokatu? Rozgośćcie się w Fabryce Lloyda, gdzie Madame de Minou przyszykuje dla Was niezapomniane burleskowe show!

Wystąpią dla Was:

Russell Brunner - zagraniczny performer, który rozśmieszy, rozpali i nie raz wprawi w zakłopotanie nie tylko damską część publiczności.

Miss Mistress - zaprasza rumieńce na Wasze twarze i dopiero wtedy zaczyna prawdziwe show. Szukasz nutki ekstrawagancji? Na jej występie nutka znajdzie Cię sama.

Tamara Behler - gdy zaczyna śpiewać, pragniesz powrócić do momentu, w którym zazdrościłaś jej jedynie sukienki.

Gospodyni wieczoru, która może tu napisać o sobie wiele, ale zaraz ma dentystę i się spieszy, więc żeby ją poznać musisz wpaść na jej (w sumie to moje) show! Madame de Minou Burlesque Artist.

A imprezę poprowadzi Velvet Violet. Kusząca jak ulgi podatkowe, energiczna jak kot o 3 w nocy, hipnotyzuje jak kelnerka niosąca twoje zamówienie.

Do wyboru masz następujące warianty biletów:

Bilet GOLD - miejsce bezpośrednio przy scenie (dwa pierwsze rzędy) butelka wina na parę lub pół butelki wina na osobę. Cieszysz się niedużą odległością od sceny oraz narażasz na bezpośrednie ataki ze strony artystów. Prócz tego może się zdarzyć, że będziesz wyciągać cekiny z różnych elementów swojej garderoby, a cała ta przyjemność będzie Cię kosztować jedynie 169 zł.

Bilet SILVER - Miejsca z najlepszym widokiem od trzeciego do siódmego rzędu. Masz święty spokój, nikt nie rzuca piórami przed twarzą, nikt nie stawia w niezręcznych sytuacjach, więc po prostu delektujesz się świetnym show w bezpiecznej odległość - 139 zł.

Bilet STANDARD - miejsca w dolnej części sali oraz antresola. Tu też masz święty spokój, a do tego patrzysz na wszystko z góry albo z bezpiecznej odległości, więc żaden szczegół show na pewno Ci nie ucieknie - 99 zł.

Jak się przygotować?

Dress to impress - elegancko, ekstrawagancko, lub po prostu... ładnie. Weź tę suknię z cekinami, pewnie już się nudzi w szafie. Garnitur też czasami warto przewietrzyć. Ten dekolt trochę za głęboki? Weź głębszy. Wzorki na koszuli zbyt szalone wymiękną przy scenicznych pląsach, bierz. Dresy z barbie i wysoka szpilka..I dare you. I double dare you. Wskazane jest wszystko, co sprawi, że poczujesz się jak pasażer z górnego pokładu.

Ile to trwa?

Planowane są trzy akty, mniej więcej półgodzinne. Między nimi przerwy po 15 minut. Przedziały te są dosyć orientacyjne :)

Co robić w przerwie?

Przede wszystkim warto zajrzeć na stoisko gdzie znajdziecie:

Pasties (ręcznie robione, oryginalne, takie bardziej świecące i mniej przyciągające postronne spojrzenia)
Fotosy A5 (25zł), A4 (40zł) (po występie złap performera, to ci strzeli dedykację)
Guilty pleasures z Atelier Minou (tutaj dopiero zaczyna się zabawa - sprawdźcie sami)

Burleskę najlepiej ogląda się na randce lub w większym gronie imprezowych przyjaciół! Zbierz ekipę i wpadaj do Fabryki Lloyda!

18 - otwarcie drzwi
20 - start pokazów

GDZIE: Fabryka Llyoda, Fordońska 156, 85-752 Bydgoszcz

Wybierasz się na burleskę? Daj nam znać klikając "Wezmę udział" na wydarzeniu na facebooku!
Koszyk