Mery Spolsky - EROTIK ERA TOUR
Bydgoszcz, Miejskie Centrum Kultury, Doktora Karola Marcinkowskiego 12
  • Bilety w cenie 119.00 zł
  • Bilety w cenie 99.00 zł
  • Wybrane miejsca
  • Miejsca zajęte
  • Miejsca niedostępne
Mery Spolsky - EROTIK ERA TOUR
UWAGA!! zmiana miejsca oraz daty miejsca

Pragniemy poinformować, że w związku z pożarem w budynku Fabryki Lloyda, koncert "Mery Spolsky - EROTIK ERA TOUR" zostaje przeniesiony do Miejskiego Centrum Kultury (ul. Doktora Karola Marcinkowskiego 12, Bydgoszcz). Zmianie uległa również data wydarzenia: 2024-03-13 20:00:00. Wszystkie bilety oraz rezerwacje zachowują ważność.

UWAGA!! zmiana miejsca oraz daty miejsca


Mery Spolsky - EROTIK ERA TOUR w Bydgoszczy!
Już 10 marca Mery Spolsky powraca do Fabryki Lloyda w ramach klubowej trasy koncertowej EROTIK ERA.
Otwarcie: 18:00
Koncert: 20:00

Bilety -->

Przedsprzedaż - 89 zł
I Pula - 99 zł
II Pula - 119 zł

Przygotujcie się na elektroniczne brzmienia, mocne basy, rave'ove rytmy, które nie pozwolą Wam ustać w miejscu. Ta trasa jest o tańcu do utraty tchu, odwadze w wyrażaniu siebie i pozbyciu się ograniczeń. Twórczość Mery Spolsky to jednak coś więcej niż dobra zabawa. Artystka jak zwykle ma coś do powiedzenia. Tym razem przygląda się tematom dotyczącym seksualności, ciałopozytywności, wstydu, relacji, oczekiwań wobec kobiet i daje temu bezkompromisowy wyraz w swoich tekstach.?
Mery Spolsky ze swoim powiększonym o perkusje składzie zagra promujące nowy materiał single - "SUKA" i "MARIA PRZED OŁTARZEM" oraz premierowo pozostałe utwory z nadchodzącej płyty. Nie zabraknie także ulubionych przez Ludzi Spolsky hitów z poprzednich albumów "Miło było Pana poznać" i "Dekalog Spolsky".

Istnieje możliwość rezerwacji loży, kontakt: 797 910 048 / media@fabrykalloyda.pl
Koszyk